Recenzie o Uromexil

 • Peter
  Po 40 rokoch som sa prvýkrát stretol s príznakmi akútnej prostatitídy. Chodila som na toaletu 6-7x za noc a každé močenie bolo veľmi bolestivé. Okrem predpísaných antibiotík lekár odporučil kapsuly Uromexil. A na konci 2 týždňov prijatia som normálne spal celú noc bez toho, aby som pravidelne bežal na toaletu.
  Uromexil
 • Martin
  Príznaky prostatitídy som dlho ignoroval. A nechcelo sa mi ísť k lekárovi, viete, digitálne rektálne vyšetrenie nie je nič príjemné. Pokúsil som sa nezávisle vybrať antibiotiká a NSAID, ale účinok z nich dlho nestačil. A tak som sa rozhodol objednať Uromexil. Kapsuly pomohli úplne odstrániť bolesť v slabinách.
  Uromexil
 • Michal
  Dlho žil s chronickou prostatitídou. Vždy sledovaný lekárom, ale príznaky sa pravidelne opakujú. Kvôli experimentu som sa rozhodol objednať Uromexil. V prvom týždni prijatia sa zdravotný stav zlepšil - bolesti v slabinách zmizli, potencia bola obnovená. V užívaní kapsúl plánujem pokračovať podľa návodu.
  Uromexil
 • Michal
  Prostatitída ma trápila 6 mesiacov. Vystriedal som už viacerých lekárov, ale predpísané liečebné režimy dlhodobo nepomáhajú. Masáž ani antibiotiká nepriniesli trvalú remisiu. A objednávam kapsulu Uromexil. Prvé 3 dni bez účinku, ale na 4. deň som cítila, že bolesť v slabinách sa zmenšila.
  Uromexil
 • Richard
  Pred pár mesiacmi som mal problémy s potenciou. Ak došlo k sexu, potom ejakulácia nebola príjemná. bola tam pálivá bolesť. Prešli testami na STD - všetko je čisté. No, rozhodol som sa kúpiť Uromexil, aby som normalizoval prácu prostaty. Potencia, rovnako ako môj sexuálny život, sa zlepšila. V pití kapsúl plánujem pokračovať.
  Uromexil
Užívateľské hodnotenie Uromexil
4
19