Skúsenosti s používaním Uromexil

Recenzia kapsúl Uromexil od Alexandra z Liberca

Spätná väzba Uromexil

Jedného dňa som sa vrátil zo služobnej cesty a pri močení som pocítil silné pálenie. Nepríjemné príznaky nezmizli ani za pár týždňov a aj tak som sa rozhodol navštíviť lekára.

Po vyšetrení lekár povedal, že mám prostatitídu s malým adenómom. Pýtal som sa, ako sa to dá vyliečiť, a lekár mi predpísal antibiotiká, lieky na zvýšenie imunity a masáže prostaty. Na posledný postup sa mi naozaj nechcelo ísť a rozhodol som sa objasniť, či je možné ho nahradiť menej nepohodlným úkonom.

Lekár mi odporučil dostať Uromexil a užívať kapsuly každý deň. Lekár ma ale hneď upozornil, že ak dôjde k nejakému zhoršeniu, budem musieť ísť na masáž.

Kde som zadal objednávku?

Radšej som si nástroj kúpil na oficiálnej stránke. Kapsule boli doručené rýchlo. Objednal som si ho v pondelok a už vo štvrtok som mal liek. Náprava bola zapečatená. Balenie obsahovalo podrobné pokyny na použitie lieku.

Ako dlho to trvalo?

Návod na použitie hovorí, že celý kurz je 30 dní. Tiež som to prešiel. Užite 2 kapsuly Uromexil ráno a večer. Umyla som ich vodou.

Kapsuly Uromexil

Kedy začal účinok?

Moje skúsenosti s užívaním lieku sú mimoriadne pozitívne. Prvé zlepšenia som zaznamenal 10 dní po začiatku kurzu. Nepohodlie počas močenia zmizli. Bolesti v slabinách na konci tretieho týždňa konečne zmizli a potencia sa konečne vrátila do normálu.

Príznaky zápalu prostaty ma už netrápili. Plánujem zopakovať kurz o 2 mesiace, aby som predišiel exacerbácii prostatitídy.